KONST / Litografier / Litografi 14456084
nr 1445 6084
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Litografi, + bok, Segelbåt, oramat löst blad. Signerad, numrerad 173/200, bladets mått: 21x27 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 januari 2022
kl 20:54:23
27/1 22:41:44
100 kr
31/1 16:22:33